Parašė Zilvis Trečiadienis, 10 Balandis 2024 23:41

Parašė Zilvis Trečiadienis, 03 Balandis 2024 23:54

ŠKL 23/24 m. sezono ČEMPIONAI!

Parašė Zilvis Šeštadienis, 30 Kovas 2024 00:00

( 7 Balsai )

KRIUKAI

VALJONAPo kiek daugiau nei 5 mėnesių krepšinio rungtynių ŠKL 23/24 m. sezono uždanga nusileido šiandien.

Sezoną užbaigė Valjonos ir Kriūkų komandos. Valjoniečiai žaidė be pagrindinio savo traumuoto žaidėjo R.Ūzo, visgi pradžia nieko blogo ir nežadėjo. Abi komandos rengė gražias ir rezultatyvias atakas, kovos ir aistrų netrūko nuo pat pirmų minučių. Po pirmo ketvirčio poros taškų pervarą turėjo kriūkiečiai, kurią įgijo po paskutinę sekundę pataikyto tolimo metimo. Antrame ketvirtyje valjoniečių taiklumas ėmė ristis žemyn, to pasekoja ir rezultatyvumo kreivė leidosi žemyn, prametė visus 8 tolimus metimus  bei didėjo nuo varžovų atsilikimas. Po pirmų dviejų ketvirčių komandas skyrė 7 taškų kriūkiečių persvara 41-48. Po ilgosios pertraukos Kriūkų komandos žaidėjai užkūrė tikrą pirtį, puikiai gindamiesi, puikiai ir puolė. Per trečią ketvirtį sumetė 60% metimų iš žaidimo (12/20) is kurių 5/9 tritaškiai, tuo tarpu varžovai pataikė vos 24% (4/17) ir negana to labai prastai šiam kėlinuke metė ir baudos metimus pataikė vos 1 iš 6 bandymų. Po trijų ketvirčių užtikrintai pirmavo Kriūkų žaidėjai 50-79. Paskutiniame ketvirtyje valjoniečiai atgaivino puolimą tačiau didesnė intrigos iki rungtynių pabaigos nesukūrė. Galutinis rungtynių rezultatas 75-89 (25:27, 16:21, 9:31, 25:10) kriūkiečiai tapo ŠKL 23/24 m. sezono čempionai! Valjonos komanda tragiškai metė iš tolimo nuotolio, pataikė vos 2 tolimus metimus iš 21 bandymo (10%), varžovai 9/21 (43%) bei pralaimėjo beveik dvigubai atkovotus kamuolius 24 prieš varžovų 53.

Rezultatyviausiai "Valjonos" gretose žaidė: G.Sutkus - 30 (12/20 dvit., 6/7 baud., 8 atk.kam., 2 rez.perd.), R.Balčius - 23 (5/8 dvit., 1/7 trit., 10/14 baud., 3 kl.)

Rezultatyviausiai "Kriūkų" gretose žaidė: P.Stanaitis - 31 (10/14 dvit., 3/3 trit., 8 atk.kam., 5 rez.perd., 6 kl.), D.Balčiūnas - 13 (2/4 dvit., 3/7 trit., 3 atk.kam.)

SPARTAMažąjame finale susitiko Spartos ir Splito komandos. Komandos pirmomis minutėmis keitėsi rezultatyviomis atakomis. Visgi aiškūs susitikimo favoritai pamažu didino pranašumą ir po pirmo ketvirčio pirmavo 23-14. Antrame splietiečiai ir toliau taškus rinko labai vangiai ir nelabai gausiai, visgi ir varžovai taškų gausa nepasižymėjo. Antrą ketvirtį komandos daugiau metimų prametė pro šalį nei pataikė. Splitiečiai šį ketvirtį pralaimėjo tik 19-16. Ilgosios pertraukos metu švieslentėje degė 42-30 rezultatas. Po ilgesnės pertraukėles į trečią ketvirtį Splito žaidėjai išėjo apsnūdę ir be energijos. Varžovai tuo puikiai pasinaudojo ir krovėsi toliau pranašumą. Po trijų ketvirčių spartiečiai jau triuškinančiu rezultatu pirmavo 68-44. Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas. Spartos žaidėjai laimėjo užtikrintai rezultatu 94-65 (23:14, 19:16, 26:14, 26:21) bei iškovojo III vietą ŠKL 23/24 m. sezone. Splitiečiam buvo tai pirmas kartas per kelerius metus, kai turėjo šansą iškovoti medalius, tačiau viso sezono metu pagrindinis gero rezultato nebuvimas buvo prastas pataikymas iš žaidimo. Tuo tarpu Spartos komanda kelis metus liko per žingsnį nuo medalių, kuriuos šiemet nusipelnė laimėti.

Rezultatyviausiai "Spartos" gretose žaidė: Ž.Kerza - 24 (4/7 dvit., 5/8 trit., 8 atk.kam., 4 rez.per.), po 12 S.Baltrušaitis (2/3 dvit., 2/5 trit., 5 atk.kam., 4 kl.) ir K.Pavalkis (3/5 dvit., 2/7 trit., 4 atk.kam.)

Rezultatyviausiai "Splito" gretose žaidė: Ž.Sniečkus - 14 (7/ 11 dvit., 3 atk.kam., 3 rez.perd.), K.Ambrazaitis - 13 (4/11 dvit., 9 atk. kam., 4 rez.perd., 5 kl.)

Daugiau nuotraukų ir video iš šių rungtynių galite rasti mūsų ŠKL FB paskyroje.

Internetinio balsavimo "Simbolinis penketukas" balsavimo rezultatai

Gynėjai Pijus Olekas SPLITAS (26,3%) ir Karolis Pavalkis SPARTA (24,7%)

Puolėjai Rokas Ūzas VALJONA (29,3%) ir Steponas Baltrušaitis SPARTA (24,5%)

Centras - Gytis Sutkus VALJONA (42,3%)

Treneris Mindaugas Valaitis VALJONA (27,6%)

Parašė Zilvis Sekmadienis, 17 Kovas 2024 22:06

sparta kriukaiPriešpaskutinę ŠKL 23/24 m. sezono dieną vyko atsakomieji pusfinalių susitikimai. Pirmieji rungtynes pradėjo Spartos ir Kriūkų komandos. Prieš savaitę kriūkiečiai susikrovė solidų 25 taškų pranašumą, tad šiandienos varžybos turėjo būti formalumas, tuo labiau, kad spartiečiai į varžybas susirinko vos šešiese. Pirmame ketvirtyje komandos žengė koja kojon ir nė vienai komandai per pirmas minutes nepavyko atitrūkti nuo varžovų, kriūkiečiai minimaliu skirtumu laimėjo ketvirtį 15-17. Antrame vaizdas kardinaliai pasikeitė. Šešiese Spartos žaidėjai pradėjo dominuoti ir dėstyti savo sąlygas. Spartiečiai antrą ketvirtį įspūdingai atakavo iš žaidimo, kai pataikė net 77 procentus metimų (13/17), iš kurių buvo net 6 tritaškiai (iš 8 bandymų). Tuo tarpu kriūkiečiai dažnai klydo (8 klaidos per ketvirtį) bei prastokai atakavo iš žaidimo (7/16 metimai - 44 %). Spartos komanda ketvirtį laimėjo užtikrintai 35-16 bei pamažu artėjo link savo tikslo. Įpusėjus rungtynėms (50-33) teturėjo 8 taškų deficitą. Po pertraukos aikštelėje iš esmės nesikeitė, Kriūkų žaidėjai sunkiai rezgė rezultatyvias atakas, o tuo tarpu spartiečiai dar labiau didino šių rungtynių skirtumą ir mažino bendrą rungtynių deficitą. Po trijų ketvirčių rungtynių rezultatas buvo 71-48 ir Spartos žaidėjams tebuvo likę vos porą taškų iki staigmenos pateikimo, visgi dar reikėjo sužaisti paskutinį ir lemiamą ketvirtį. Kriūkiečiai ketvirčio didžiąją dalį laikė bendrą skirtumą savo rankose. Tačiau likus žaisti 4 minutes spartiečiai įgijo jau sau palankų skirtumą +26 (81-55), vis dėlto kriūkiečiai smeigė kertinį tritaškį su varžovo pražanga ir gale solidžiai apsigynę pralaimėjo reikiamu rezultatu. Galutinė Spartos komandos pergalė 84-69 (15:17, 35:16, 21:15, 13:21). Spartiečiai kovos dėl III vietos, o Kriūkų komanda žengė į ŠKL finalą.

Rezultatyviausiai "Spartos" gretose žaidė: J.Sakalauskas - 31 (9/14 dvit., 3/8 trit., 9 atk.kam., 3 rez.perd.), E.Staugaitis - 20 (6/12 trit., 5 ark.kam., 5 per.kam.)

Rezultatyviausiai "Kriūkų" gretose žaidė: J.Stanaitis - 22 (8/14 dvit., 2/5 trit., 8 atk.kam., 4 per.kam., 7 kl.), A.Švelnys - 17 (4/7 dvit., 2/5 trit., 4 atk.kam., 2 kl.)

splitas valjonaAntrame atsakomajame susitikime žaidė Splito ir Valjonos komandos. Šiose rungtynėse intriga buvo labai minimali, o prasidėjus rungtynėms iš viso nulinė. Splitiečiai po visai sąlyginai neblogo susitikimo prieš savaitę, šį kartą pavyko atsilaikyti vos pirmą ketvirtį, kurį pralaimėjo vos 5 taškais 19-24. Antrame ketvirtyje valjoniečiai taip užsikūrė, kad visiškai nulėmė rungtynių baigtį, ketvirtį laimėjo net 16-45 ir likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas. Valjonos užtikrinta pergalė rezultatu 86-134 (19:24, 16:45, 26:31, 25:34) bei užtikrintas patekimas į ŠKL 23/24 m. sezono finalą. Splitas bandys nors šiek tiek reabilituotis dėl III vietos kovoje su Sparta.

Rezultatyviausiai "Splito" gretose žaidė: P.Olekas - 31 (6/12 dvit., 5/9 trit., 7 atk.kam., 4 rez.perd., 3 kl.), J.Karalius - 15 (6/13 dvit., 9 atk.kam., 2 kl.)

Rezultatyviausiai "Valjonos" gretose žaidė: R.Balčius - 37 (9/12 dvit., 5/10 trit., 5 atk.kam., 5 per.kam.), A.Liepuonis - 33 (10/17 dvit., 3/11 trit., 11 rez.perd., 3 per.kam.)

Daugiau nuotraukų iš šių varžybų mūsų FB ŠKL paskyroje.